Київрада допоможе придбати квартиру: яких категорій киян це стосується

Київрада затвердила порядок надання квартир громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, за рахунок іпотечних кредитів.

Як повідомляє Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА, кошти столичного бюджету будуть спрямовуватися на оплату частини вартості житла.

На сам перед це стосується киян, які купуватимуть житло із залученням іпотечних кредитів, при цьому вони повинні перебувати на обліку РДА. Фінансова допомога передбачає не більше 50% від нормативної площі житлового забезпечення передбачена для учасників бойових дій, які захищали Україну в зоні АТО в період її проведення, та членів їхніх сімей. Також не більше 30% для інших громадян.

Порядок розроблено в рамках виконання Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов на 2022-2024 роки.

Це допоможе реалізувати окремим категоріям своє конституційне право на отримання житла за доступну плату, а також зменшить ризики укладання угод із недобросовісними продавцями об’єктів нерухомого майна.

Нагадаємо, міський голова Віталій Кличко  вручив ордени на житло у Києві. Житло отримають 13 військових, які брали участь в Антитерористичній операції на сході та які нині захищають незалежність і територіальну цілісність України.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...