Киянин став першим українцем, хто здобув титул Чемпіона Європи з картингу

Спортсмен переміг у фінальниїх змаганнях на італійському треку Cremona Circuit. Фото з відкритих джерел

14-річний картингіст Олександр Бондарев довго йшов до фінальної і головної перемоги наЧемпіонаті Європи 2023.

Цими вихідних на італійському треку Cremona Circuit відбулась фінальна боротьба Чемпіонату Європи за титул переможця. Киянин Олександр Бондарев в історії картингу став першим українцем, хто зумів вибороти титул Чемпіона Європи. Про це повідомляє Департамент молоді та спорту КМДА.

У фіналі наш спортсмен стартував з Р4, на шостому колі йому вдалося обігнати суперника та зайняти Р3, фінішує він на цій же позиції і здобуває подіум в 4-му етапі FIA Karting European Championship.

Подіум в Іспанії, дві перемоги у Чехії та Данії та подіум в Італії приносять Олександру абсолютну перемогу за титул Чемпіона Європи 2023.

Нагадаємо, у липні Олександр Бондарев очолив міжнародний рейтинг професійних картингістів FIA International Karting Ranking серед усіх категорій.