Карта бойових дій в Україні 19 січня

Сьогодні, 19 січня, в Україні розпочався 694 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 19 січня.

У ніч із 17 на 18 січня російські війська завдали серії безпілотних та ракетних ударів по Україні.

Російські війська підтвердили наступ у районі Бахмута, Авдіївки і на кордоні Донецько-Запорізької області на тлі позиційних боїв на фронті.

Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на північний захід від Бахмута. На геолокованих кадрах, опублікованих 17 січня, видно, що російські війська нещодавно просунулися в житловому районі на півночі Богданівки (на північний захід від Бахмута).

Офіційний представник Сухопутних військ України підполковник Володимир Фіте повідомив 18 січня, що російські війська продовжують активізувати зусилля на Бахмутському напрямку.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Григорівки та Богданівки,
  • на захід від Бахмута в районі Хромового та Іванівського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

На геолокованих кадрах, опублікованих 17 січня, видно, як російські війська штурмують та захоплюють позицію на схід від Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Степового, Новокалинового та Новобахмутівки; промзони на південному сході Авдіївки; на захід від Авдіївки в районі Сіверну; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Російські блогери стверджують, що російські війська намагаються розвивати наступ на Курахово (15 км на захід від Мар’їнки) і намагаються обійти Новомихайлівку з півдня, атакуючи при цьому з півночі.

Російські та українські джерела повідомили, що у районі Роботина тривали позиційні бої; на північний захід від Роботина в районі П’ятихаток; на південь від Роботина біля Новопрокопівки; і на схід від Роботина біля Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...