«Київський метрополітен»через судові оскарження досі залишається безкарним

Державна аудиторська служба України наполягає на правоті проведення  ревізії  комунального підприємства «Київський метрополітен», під час якої виявлено порушення та збитки на суму понад 200 мільйонів гривень

Про це йдеться на сайті відомства.

Як розповідав «Kаштан NEWS», Держаудитслуба оприлюднила підсумки діяльності за 2023 рік. Встановлено значні фінансові порушення на столичних комунальних підприємствах.

Тим часом «Київський метрополітен» вирішив через суд скасувати результати ревізії. Після того, як Держаудитслужба виграла суд апеляційної інстанції, адміністрація підземки подала касацію, вважаючи висновки суду необґрунтованими. Наприкінці грудня 2023 року Верховний суд задовольнив скаргу столичного підприємства та скасував рішення суду апеляційної інстанції, направивши справу на новий розгляд. Попри те, що робота аудиторів належно проведена і виявлені багатомільйонні збитки, «Київський метрополітен» через судові оскарження досі залишається безкарним, заявила Держаудитслужба. Вона буде оскаржуватиме рішення апеляційної інстанції до Верховного суду і надалі доводитиме, що висновки ревізії – правильні, а сума збитків має бути відшкодована державі.

У ЗМІ також розповідали про нові фінансові комбінації цього комунального підприємства,  яким керував Віктор Брагінський. Ідеться про сумнівні тендери на велиі суми. Зазначається, що Світлана Ільїна, яка є бухгалтером у сестри ексочільника «Київського метрополітену» Віктора Брагінського та раніше обіймала  відповідну посаду в компанії самого Брагінського,  як ФОП вигравала тендери на постачання спецодягу для комунальників на 17 млн грн. 

Крім того, у відповідних тендерах також брало участь ТОВ «99 продакшн», власником якого є давній бізнес-партнер Брагінського Кирило Кривець, а директоркою якийсь час була двоюрідна сестра колишнього очільника комунального підприємства Ганна Феніна. Загалом ТОВ «99 продакшн» отримало 18 млн грн від постачання одягу працівникам київського метрополітену.

Читайте також: МІНУС ТРОЄ: БРАГІНСЬКИЙ СКЛАДАЄ ДЕПУТАТСЬКІ ПОВНОВАЖЕННЯ, ДВОЄ ПОСАДОВЦІВ ІДУТЬ ІЗ «КИЇВПАСТРАНСУ»

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *