Коли відключатимуть світло: новини не втішні

Енергетики оновили дані

Стабілізаційні відключення електрики для киян у п’ятницю, 5 липня, знову очікуються впродовж всієї доби, в залежності від ситуації в національній енергомережі. Також електрика може бути відсутня у так званій світло-сірій зоні.

Про це повідомляє ДТЕК Київській електромережі.

«За командою НЕК Укренерго 5 липня Києві відбуватимуться стабілізаційні відключення протягом усієї доби. Можливі відключення у світло-сірій зоні», — попередили енергетики.

Вони запевнили, що в разі зміни ситуації з електрикою, будуть оперативно інформувати споживачів на своєму телеграм-каналі.

Водночас у ДТЕК зазначили, що абоненти, в яких немає електрики в білій зоні графіків, можуть перевірити причину відсутності світла  в чат-боті компанії у Viber та Telegram або на сайті (https://www.dtek-kem.com.ua/ua).

Там можна залишити заявку на відновлення електроенергії, а також слідкувати за можливими змінами в часі відключень електрики.

Нагадаємо, 4 липня, стабілізаційні відключення електрики в Києві відбувалися впродовж  доби.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *