Десять київських вулиць утратили старі назви

У Києві перейменували десять вулиць.

На мапі столиці – нові топоніми

Депутати Київської міськради у процесі дерусифікації та декомунізації перейменовали у столиці ще десять міських вулиць та закладів.

Про це повідомляє пресслужба КМР.

На переконання депутатів Київради, зміна назв міських об’єктів сприяє тому, що на мапі Києва з’являються топоніми, пов’язані саме з історією нашої держави.

За рішенням КМР, у Солом’янському районі нарешті отримав нову назву Повітрофлотський проспект. Відтепер він називається проспектом Повітряних Сил. А вулиця вулиця Білгородська у цьому ж районі стала вулицею Василя Овсієнка.

Водночас у Деснянському району вулиця Миколи Матеюка стала вулицею Василя Іваниса. А у Святошинському районі вулиця Булгакова перейменована у вулицю відомого грузинського співака та великого друга України Вахтанга Кікабідзе. Крім того, бібліотека імені Олександра Блока стала бібліотекою імені Гната Юри.

У  Подільському районі провулок Яблочкова отримав назву Компанійського, а безімянному скверу на вулиці Боричів Тік, 17, 19, 21, присвоєно ім’я Ґолди Меїр.

У Дарницькому районі вулиця Чернігівська відтепер носить ім’я Братів Чибінєєвих. А  в  Печерському районі вулицю Павла Скоропадського назвали Бессарабським проїздом.

Також  у Шевченківському районі безімянному скверу на вулиці Жилянська присвоєно  ім’я Лідії Гончаренко.

Нагадаємо, в січні  депутати Київської міської ради на черговій сесії ухвалили рішення про перейменування майже  30 вулиць і об’єктів, які розташовані у всіх районах міста.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *