Чотири корпуси університету Шевченка дочекалися капремонту        

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка запланували капітальний ремонт (термомодернізацію) чотирьох корпусів у районі ВДНГ

Ідеться про будівлі фізичного, радіофізичного факультетів, навчально-лабораторного корпусу, що на проспекті Академіка Глушкова, а також економічного факультету на вулиці Васильківська.

Роботи виконають у рамках реалізації проєкту «Вища освіта України», що фінансується Європейським інвестиційним банком, зазначає офіційний сайт університету.

Адміністрація вишу 2 квітня проведе консультації щодо вартості капремонту, розробки проєктно-кошторисних документацій чотирьох корпусів.

Нагадаємо: проєкт «Вища освіта України», що реалізують Міністерство  освіти і науки України та Європейський інвестиційний банк («ЄІБ»), має на меті забезпечення енергозаощаджувальних  та комфортних умов навчання в університетах, включно з оновленням освітніх, дослідних та допоміжних об’єктів. 

Читайте також: ДЕРЖАВНІ ІНСПЕКТОРИ ПЕРЕВІРЯТЬ СКАНДАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *