Зміни у маршрутах руху громадського транспорту у Києві з 6 січня

Деякі маршрути транспорту у Києві змінять схеми руху із завтрашнього дня, 6 січня.

Починаючи з 6 січня, тролейбуси №№ 1, 42-Д змінять маршрути через обмеження руху на бульв. Миколи Міхновського, повідомляють у КМДА.

Зокрема, тролейбусний маршрут №1 у напрямку вул. Маршальської буде організовано за такою схемою руху: ст. м. “Либідська” – вул. Антоновича – бульв. Миколи Міхновського – просп. Науки, далі власним маршрутом (без заїзду на просп. Валерія Лобановського).

Тролейбус № 42-Д рухатиметься у напрямку вул. Ольжича за маршрутом: ст. м. “Либідська” – вул. Антоновича – бульв. Миколи Міхновського – просп. Науки – вул. Саперно-Слобідська – просп. Науки – просп. Валерія Лобановського, далі за власним маршрутом.

Також маршрутні таксі № 205, 239 їздитимуть від Дарницької площі та ст. м. “Либідська” до просп. Миколи Міхновського своїми маршрутами, далі просп. Науки – вул. Саперно-Слобідська – просп. Науки – просп. Валерія Лобановського, далі своїми маршрутами.

Також із завтрашнього дня рух на з’їзді з бульв. Миколи Міхновського у напрямку до просп. Валерія Лобановського буде перекрито до закінчення ремонтних робіт на цій ділянці.

Також одного дня, 6 січня, через проведення ярмарків змінить маршрут тролейбус № 34. З початку руху до закінчення ярмарку тролейбуси курсуватимуть від вул. Північна до просп. Степана Бандери.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...