У Київському метрополітені розпочинають почерговий ремонт

Сьогодні, 15 серпня, на станції метро “Палац спорту” розпочався капітальний ремонт ескалаторів, який триватиме до 8 лютого 2024 року. 

Як повідомляє пресслужба КМДА, ескалатори метро – дороговартісні механізми, що потребують дбайливого ставлення та періодичного обслуговування. Для їхнього якісного функціонування потрібно кожні 10-12 років повністю розбирати ескалатор і замінювати зношені частини на нові. Востаннє на цій станції планове обслуговування ескалаторів відбувалося у 2012 році. Наразі триває почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станції “Шулявська”.

Крім цього, ескалатори – обладнання підвищеної небезпеки, що вимагає від пасажирів особливої уваги та дотримання правил поведінки, виконання яких убезпечить їх під час перебування на ескалаторі. 

“Київський метрополітен” нагадує основні правила поведінки в підземці: триматися за поручень; не заступати за обмежувальну лінію; не сидіти на східцях ескалатора; не бігти ескалатором; тримати дітей за руку. У комунальному підприємстві наголосили, що через недотримання Правил користування метрополітеном батьками, за цей місяць травмувалися чотири дитини.

Нагадаємо, влада Києва розглядає можливість будівництва нової станції метро за нинішньою кінцевою, станцією “Лісова”. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...