У Києві при ремонті доріг тепер використовують захисне покриття, що на роки збільшує термін експлуатації

На Воскресенському проспекті у Києві (колишній бульвар Перова) “Київавтодор” використовує нове захисне покриття, завдяки чому не ремонтувати цю вулицю можна буде ще 5-7 додаткових років.

Продовження терміну експлуатації дороги на 5-7 років дасть змогу значно заощадити гроші на її утримання. Ремонтні роботи на Воскресенському проспекті розпочнуть з 17 серпня та завершать на початку жовтня. Про це повідомляє КМДА із посиланням на “Київавтодор”.

Смуги на проспекті послідовно перекриватимуть, а швидкість на ділянці обмежать до 40 км/год.

Спочатку тут були виконані роботи з вирівнювання бортового каменю, люків, решіток зливостоків, дрібний ремонт покриття. Потім використовується нове покриття за технологією “СларіСіл”. Воно складається з двох шарів: нижній шар вирівнює та цементує пошкоджену основу, верхній – виконує захисну функцію та забезпечує достатню шорсткість.

Вже після закінчення робіт з нанесення нового покриття розмітку буде нанесено з використанням зносостійкого матеріалу – холодного пластику.

Нагадаємо, з 11 серпня на цілий місяць рух тролейбусів на Оболоні змінився із капітального ремонту однієї з головних магістралей у цьому районі Києва.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...