У Дептрансі повідомили скільки коштуватиме ремонт мосту Метро

Щоб запобігти дезінформації щодо стану мостів у Києві, у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА розповіли, на яких стадіях ремонту перебувають київські мости зараз.

В Дептрансі наголосили, що за останні п’ять років у Києві поточними ремонтами оновлено 46 штучних спорудах, а в рамках капітальних робіт – 28. До завершення цього року заплановано здійснити капітальні ремонти на 5 об’єктах, а поточні – на 6.

Натомість, зараз в столиці в аварійному стані знаходяться 2 мости.

Два роки тому КМДА передала Міст Патона на обслуговування у проєкт “Велике будівництво”. Однак, з тих пір влада регулярно обстежує міст, здійснює критично важливі ремонтні роботи, щоб підтримувати його в робочому стані.

Міст Метро також перебуває в аварійному стані. При створенні його конструкція була експериментальною. З тих часів всі подібні мости розібрали, на сьогодні такий залишився тільки в Києві.

Європейські фахівці оцінюють ремонт мосту Метро в 500 мільйонів євро. До війни розроблявся проєкт і обговорювалося фінансування об’єкту із залученням експертів ЄБРР. Через війну цю ідею відтермінували. Натомість, влада планує з наступного року провести ряд противарійних робіт.

Нагадаємо, будівництво хвилястого мосту продовжується вже третій рік. Переправа має з’єднати парк “Наталка” з Оболонським островом на Дніпрі. Перше фото збудованої частини мосту завантажила в мережу архітекторка ГО “Парк Наталка” Богдана Бесчастна, чим викликала шквал обурливих емоцій у своєї авдиторії. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...