Ремонт на синій гілці метро в Києві може тривати рік, може навіть 5 років: експерти

Після припинення руху в метро Києва на ділянці між станціями “Либідська” та “Деміївська” постійно з’являються різні прогнози, через який період часу буде закінчено ремонт тунелю. Терміни закінчення робіт називають найрізноманітніші.

Термін ремонту на синій гілці – близько одного року. На цьому наголосив доктор технічних наук, професор кафедри архітектурних конструкцій Київського національного університету будівництва та архітектури Володимир Скочко, повідомляє informator.ua. Такий термін знадобиться за умови, що будівельники розкопуватимуть землю під проблемною ділянкою метро і його відновлення проходитиме відкритим методом із заміною частини тунелю на інший.

При цьому, додав професор, якщо вирішать лише провести гідроізоляційні роботи всередині тунелю, то можна вкластися у короткий термін.

А експерт із транспортного планування Дмитро Беспалов більш песимістичний. Він вважає, що ремонтувати тунель можуть 5 років або навіть довше. Тому що роботи потрібно виконати технічно складні – викопати яму 8х10 метрів завширшки та глибиною 10 метрів, зробити заміну частину тунелю на новий. До того ж, у бюджеті Києва 2024 року фінансування таких робіт немає.

Нагадаємо, керівник Київського метрополітену обіцяє запустити синю гілку метро за півроку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...