Жителі одного із ЖК Києва платять за газ у 4 рази більше, ніж у середньому по столиці

Житловий комплекс “Дипломат-Холл” отримує газ у чотири рази дорожче, ніж в інших житлових будинках Києва.

ЖК “Дипломат-Холл” знаходиться у центрі столиці, на вулиці Жилянській. Причина того, що у “Дипломат-холі” мешканці переплачують за спожитий газ у рази – власна недбалість, повідомляють у КМДА.

Опалення у цьому ЖК здійснюється від індивідуальної газової котельні. У будівлі створено ОСББ, при цьому договір з “Нафтогаз Трейдинг” на пільговий газ не може бути укладений доти, доки об’єднання не надасть відповідного пакета документів, зокрема, про повноваження його правління.

Це дивно, але ОСББ не може вже понад 10 років провести збори мешканців та зібрати необхідну документацію, яка потрібна для існування самого ОСББ.

Через проблеми з документами у ЖК отримують газ від постачальника “останньої надії” – так називають постачальника, який надає послуги, якщо ніхто інший їх постачати вже не бажає. Борги за комунальні послуги в цьому ЖК зростають і немає джерела їхнього погашення в майбутньому.

При цьому мешканці будинку можуть провести збори, упорядкувати документи і почати отримувати газ за тією ж пільговою ціною, якою користуються жителі більшості київських будинків, стверджують у КМДА.

Нагадаємо, на даху київської багатоповерхівки з’явилася справжня сонячна електростанція.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...