Які ще ділянки в метро Києва є проблемними і чи потрібно платити за проїзд в автобусах, які замінюють метро

Окрім нещодавно закритої ділянки метрополітену, у Києві існує ще кілька, які можуть стати аварійними будь-якої миті.

Про стан столичного метрополітену розповіли під час прес-конференції на тему “Стан Київського метрополітену. Як уникнути транспортного колапсу в столиці?”, повідомляють в “Укрінформі”. За словами депутата Київської міської ради, голови депутатської фракції “Слуга народу” Андрія Вітренко, великою проблемою є перегін між станціями “Героїв Дніпра”, “Мінська” та “Оболонь” – там просідають тунелі внаслідок будівництва ТРЦ DREAM.

Ще одна ділянка, яка може стати проблемною – між станціями “Почайна” та “Контрактова площа”. Там просідають тунелі, а також порушено габарит через неякісну конструкцію тунелів.

Четверте проблемне місце – переїзд між станціями “Дніпро” та “Гідропарк”.

Також стало відомо, чи потрібно платити в автобусах, які замінюють рух метро. Автобус №2М, що має букву “М” у назві, їде точно по маршруту метрополітену, причому зупиняється він тільки біля станцій метрополітену, тобто є експресом.

І в цьому автобусі, і на всіх інших маршрутах, які запущені для перевезення пасажирів від “Либідської” до Теремки, проїзд оплачується на загальних підставах, повідомляють в РБК-Україна. Тож для проїзду від Майдану Незалежності до Теремків потрібно було заплатити лише один раз – за метро, а зараз доведеться платити двічі – спочатку за метро до “Либідської”, а потім – за наземний транспорт.

Нагадаємо, у середу, 13 грудня, на закритій ділянці київського метро планують відкрити човниковий рух.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...