Варильні поверхні "газ на склі"

Варильні поверхні «газ на склі»

Варильні поверхні "газ на склі"
Варильні поверхні "газ на склі"

«Газ на склі»

На відміну від традиційних емальованих варильних поверхонь, моделі «газ на склі» мають дуже ефектний вигляд. Дизайнери вважають вдалим поєднання глянцевої скляної поверхні з важкими чавунними решітками. Такі прилади чудово пасують не тільки для традиційних, а й для сучасних інтер’єрів, зокрема й для такого вимогливого стилю, як хай-тек.

В Україні купити варильну поверню газову в широкому асортименті можна в компанії «VENTOLUX», яка є відомим українським брендом кухонних витяжок і побутової вбудованої техніки.

Через зовнішню крихкість матеріалу поверхні багато хто не наважується купувати панелі «газ на склі». Однак побоювання не мають підстав. Загартоване скло вирізняється високою ударною міцністю і термостійкістю — цих властивостей воно набуває в процесі загартування. Якщо поверхня все ж таки буде розбита, то вона вкривається мережею тріщин або розпадається на невеликі осколки без гострих країв.

Варильна панель «газ на склі» може бути і зі склокерамічною поверхнею, тому покупцям часто доводиться робити вибір між цими матеріалами. Слід врахувати, що склокерамічна модель коштуватиме дорожче. Тому рішення про купівлю має бути зваженим.

Основна відмінність склокераміки від загартованого скла — термостійкість. Склокерамічна поверхня може витримати нагрівання до 750 градусів, а скляна — майже в 2 рази менше. Але чи має це велике значення, якщо йдеться про газову варильну панель?

Газові пальники, на відміну від електричних нагрівальних елементів, розташовуються на поверхні, а не під нею, тому гранична температура нагріву не досягається. Термостійкості загартованого скла буде цілком достатньо. Зовні обидва матеріали абсолютно ідентичні, тому особливого сенсу переплачувати немає.

Варильні панелі «газ на склі» можуть оснащуватися не тільки механічними поворотними регуляторами, а й сенсорним управлінням. Щоправда, такі моделі поки що є рідкістю і є в асортименті лише кількох виробників. Вартість цього пристрою дуже висока, що пояснюється складністю реалізації технології. Для регулювання потужності нагріву служать не звичайні піктограми зі значками «+» і «-«, а сенсорні слайдери, що дають змогу плавно зменшувати або збільшувати температуру.

Властивості та характеристики загартованого скла

Загартоване скло на сьогоднішній день це — один з найнадійніших і найкрасивіших матеріалів для газової плити. Розглянемо його властивості та характеристики:
Воно має відмінні характеристики жаростійкості, крім того, стійке до різких перепадів температури. Якщо ви поставите на поверхню каструлю з холодильника, щоб підігріти їжу, тріщини не утворяться.
Хоч встановлення плити із загартованого скла і складніше, але цей матеріал гнучкий і відмінно підлаштовується до нерівностей поверхні.
Матеріал вкрай стійкий до механічних впливів, тому більше не потрібно боятися утворення відколів і тріщин після удару посудом і кухонним начинням.
Загартоване скло простіше прибирати — воно не вимагає сильної обережності, на відміну від склокераміки. На ділі, воно не поступається металу за своїми характеристиками.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *