Автодор, по конях!

У сім’ях директорів районних шляхово-експлуатаційних управлінь, які  підпорядковані комунальній корпорації «Київавтодор», – автівки «Porsche», «Mercedes», «Lexus», «Toyota prado», «Jeep Grand Cherokee», BMV та інші

Як не дивно, але в генерального директора корпорації «Київавтодор» Олександра Федоренка, судячи з декларації про доходи, немає власного автомобіля. А ось його попередник, Олександр Густєлєв, полюбляв дорогі автівки, зокрема, «Lexus RX 350» та «Mercedes SL500».

Ми проаналізували декларації про доходи низки начальників районних шляхово-експлуатаційних управлінь «Київавтодору». Подивилися дві опції їхніх документів – автомобілі та гроші.

Юрій Баранов – прихильник марки«Toyota»

Почнемо з Комунального автотранспортного підприємства № 273904, яке очолює Юрій Баранов. Юрій Миколайович, певно, може сказати: життя  – вдалося. Готівкою він зберігає 2 мільйони 180 тияч гивень, дружина Ірина Олексіївна тримає готівкою 5 мільйонів 896 тисяч 985 гривень, 20 тисяч євро і 84 тисячі 658 доларів.

Заробітна плата Юрія Баранова за 2023 рік склала 388 тисяч 833 гривні.

«Відчинивши», умовно кажучи, гараж директора АТП, закрадається думка, що він є великим прихильником автотехніки марки «Toyota». У його власності – «Toyota camry 2.4», «Toyota prado» (2020 року випуску, того ж року і придбано). Дружина також віддає перевагу «Toyota prado», але вже має новішу, 2021-го року. Вона є власницею і «Lexus NX250», 2021-го року, вартістю  мільйон 653 тисячі.

Screenshot

Не обійшов увагою Юрій Баранов і знаменитий концерн BMW – тримає на подвір’ї власну автівку моделі 750 LI.

Зауважимо, що в декларації за 2016 рік Баранов записав, що готівки в нього нема. Вказав лише, що дружина має 25 тисяч доларів і 2 тисячі євро.

Богдан Кобернюк  та його «подушка»

Колега Баранова – начальник КП «Київавтошляхміст» Богдан Кобернюк – також, мабуть, радіє ситому життю. А те, що в березні  2024-го міська прокуратура  повідомила про підозру  посадовцям цього комунального підприємства, колишньому виконувачу обов’язків директора (нині він – директор КП) та головному інженеру КП, можливо, й не дуже засмутило Богдана Петровича. З ким не буває?! Зрештою, і суд ще не сказав свого слова. Слідством встановлено, що між КП «Київавтошляхміст» та приватним підприємством у 2022 році укладено договір підряду на аварійні, відновлювальні роботи щодо заміни гідроізоляції на Північному та Південному мостах, а також на естакадах та транспортних розв’язках у Києві.

Південний міст у Києві

В подальшому, на той час в.о. директора КП не перевірив відповідність робіт кошторисній документації, відтак підрядник використав матеріали, не передбачені договором та тендерною документацією, що призвело до подорожчання вартості проєкту. При цьому посадовець підписав довідки про вартість будівельних робіт та платіжні доручення. Столичній громаді завдано збитків на понад 3,5 мільйона гривень.

Які ж машини до вподоби Богдану Кобернюку? В червні 2022 року він купує Jeep Grand Cherokee, 2018 року випуску за 478 тисяч 533 гривні. Ще має у власності Hyundai Tucson, 2018 року, який придбав того ж року за 744 тисячі 400 гривень.

Щодо фінансів, то віддає перевагу не банківським установам, а сховку «під подушкою». Готівкою має мільйон 50 тисяч гривень, 21 тисячу доларів і 18 тисяч євро.

Кобернюк задекларував зарплату в 2023 році – мільйон 61 тисячу 46 гривень.

Screenshot

Поцікавимося і декларацією Сергія Зелінського, який очолює Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району». Він також мільйонер. Зазначено, що тримає готівкою мільйон 700 тисяч гривень. Зелінський вказав, що одержав дохід від відчуження рухомого майна на 815 тисяч гривень.

Його річна зарплата – 673 тисячі 397 гривень. Автомобіль у Зелінського не такий вже й крутий – має Volkswagen Passat, 2013 року випуску, який придбав торік за 287 тисяч 200 гривень.

Screenshot

Автопарк Сергія Гудзенка

На капітанському містку КП ШЕУ Печерського району стоїть Сергій Гудзенко. З автомобільної техніки має власні «Toyota Land Cruiser» та Chevrolet Express. Дружина Віта Миколаївна є власницею «Porsche Cayenne», 2011 року, і «Mercedes-benz S550», 2010 року випуску.

Screenshot

Річна зарплата Сергія Гудзенка у 2023-му  –  мільйон 19 тисяч 41 гривня.

Олег Куліков теж на коні

Має свої автомобільні уподобання і керівник КП ШЕУ Оболонського району Олег Куліков. Він зазначив в декларації дві вантажівки Газ.

Кулікова Аліса Олегівна володіє вантажівкою Volkswagen, а також легківкою «Porsche Cayenne».

Screenshot

З декларації також відомо, що Олег Куліков є бенефіціаром ТОВ «Будівельна компанія Євробілдінг», а також одним із засновників ТОВ «Сервіс індастрі груп».

За основним місцем роботи річна зарплата Кулікова склала  мільйон 377 тисяч 539 гривень.

З декларації дізнаємося, що Куліков позичив третім особам 468 тисяч доларів. А готівкою тримає 100 тисяч доларів.

Сергій Головченко та його Jeep Grand Cherokee

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» веде вперед начальник Сергій Головченко. Має у власності автомобіль Jeep Grand Cherokee, 2019 року випуску. Придбав машину в 2022-му за 800 тисяч гривень. У 2023 році річна зарплата Сергія Євгеновича склала всього 414 тисяч 233 гривні.

Готівкою Головченко тримає 186 тисяч 634 гривні. А дружина Тетяна Анатоліївна віддає перевагу банківській установі, де зберігає 591 тисячу 197 гривень.

Screenshot

Замість післямови хотілося б наголосити: начальники, які відповідають за будівництво та ремонт столичних автошляхів, – заможні люди. Отже, міські дороги дозволяють керівникам підприємств «Київавтодору» почуватися гарно і сито, незважаючи на кризу, забезпечити собі матеріальні статки на довгі роки. Тільки ж чомусь ям на дорогах не стає менше.

Богдан ТУР

Читайте також: ХТО ВІН, ГОЛОВНИЙ ПО ДОРОГАХ У КИЄВІ?

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *