Євро-2024: збірна України нарешті показала характер і виграла

Україна-Словаччина

Наша команда здобула дуже важливу вольову перемогу над словаками

Напруженим і дещо нервовим виявився поєдинок у Дюссельдорфі проти Словаччини. Наші футболісти вже в першому таймі пропустили м’яч. Це сталося на 17-й хвилині – після ауту й подачі Гарасліна Шранц виграв боротьбу в Зінченка та влучно пробив головою, йдеться на сайті Української асоціації футболу.

Надалі ініціативу перехопили українці, створивши чимало хороших нагод. Так, Пекарик останньої миті накрив удар Довбика, Ярмоленко після розіграшу стандарту не зміг як слід замкнути дальню стійку. У ще одній атаці Ярмоленко не зумів забити після дотепного пасу п’ятою від Довбика, а потім Тимчик сильним ударом струсонув стійку. Згодом Мудрик увірвався до штрафного, але під час зближення програв свою дуель Дубравці. Незадовго до перерви команди обмінялися ударами в площину з боку Зінченка зі штрафного й Гарасліна в контратаці.

На початку другого тайму українці продовжили атакувати. Спершу Довбик із чудової позиції не замкнув подачу Мудрика, та на 54-й хвилині наші хлопці зрівняли рахунок, відкривши лік своїм голам на Євро. Мудрик розігнав контратаку, в другій фазі якої Зінченко виконав пас до штрафного, а Шапаренко замкнув у дотик.

Надалі словаки зосередилися на грі в обороні, тоді як синьо-жовті шукали різні варіанти в атаці. Утім наступний небезпечний момент виник аж на 74-й хвилині, коли Мудрик завершив контратаку ударом у стійку з гострого кута. Але на 80-й тиск наших хлопців приніс другий гол: Шапаренко закинув уперед на Яремчука, і той проштовхнув м’яч повз Дубравку.

Отже, наші футболісти здобули свою першу перемогу на турнірі — 2:1. Наступний матч на Євро-2024 збірна України проведе 26 червня в Штутгарті з командою Бельгії.

А тим часом у Києві вболівальники підтримували збірну не тільки у своїх квартирах. Чимало шанувальників футболу дивилися захоплюючий поєдинок у фанзонах. Тут, як і на стадіоні, вирували пристрасті, емоції, це був великий спортивний драйв. Усі бажали перемоги нашій головній команді.

Уболівальники дивляться трансляцію матчу в Національному музеї історії України в Другій світовій війні
Уболівальники дивляться трансляцію матчу в Національному музеї історії України в Другій світовій війни
Фанзона на Житньому ринку. Футбольні фанати святкують гол Яремчука у ворота Словаччини
Фанзона на Житньому ринку

У фотооб’єктив кореспондентки «Kаштан NEWS» потрапили найяскравіші моменти вболівальницького драйву.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.