Володимир Зеленський пообіцяв сюрпризи окупантам     

Інтерв'ю Президента України.

Президент прогнозує, що Україна продовжить свої успіхи на Чорному морі

У 2024 році Україна не тільки оборонятиметься, а й готуватиме новий контрнаступ.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю американському телеканалу FoxNews, передає «Українська правда». Розмова з журналістами відбулася на Харківщині, поблизу лінії фронту.

Інтерв’ю Зеленського на лінії фронту. Скріншот відео FoxNews

«Оборонятися – завдання номер один. Продовжувати нашу успішну історію на Чорному морі – ми будемо робити це. Я не буду вдаватися в деталі, але вони, росіяни, отримають сюрпризи», – пообіцяв Володимир Зеленський.

Також Глава держави наголосив, що для України дуже важливий захист Сходу та Півдня.

«І, звісно, ми будемо готувати новий контрнаступ, нову операцію. Звісно, я не кажу, що ми будемо просто стояти. Це залежить від багатьох речей», – зазначив Президент України.

За словами Володимира Зеленського, нині сили на полі бою не рівні і в протистоянні з такою країною, як росія, навіть оборона є величезним викликом. Президент наголосив, що під час контрнаступу  потрібно думати про життя бійців, бо швидке просування призведе до людських втрат, а якщо Україна втратить солдатів, вона втратить усе.

Відповідаючи на запитання, чи був би попередній контрнаступ успішнішим, якби Україна вчасно отримала потрібну зброю, Володимир Зеленський закликав не говорити про минуле, однак підтвердив, що Україні потрібні системи «Patriot» для захисту неба, далекобійні системи дальністю 300 км тощо. Тому ми говоримо про це з партнерами, зокрема зі  США.

Нагадаємо, раніше Україна підписала безпекові угоди з Німеччиною та Францією

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *