Як протидіяти торгівлі людьми обговорювали під час Форуму з питань міграції у столиці

Торгівля людьми стала одним зі страшних наслідків збройного конфлікту на Донбасі. Люди, втративши майно, намагаються знайти будь-який спосіб заробити й часто потерпають від шахраїв. Як допомогти таким українцям, забезпечити їхні права обговорювали учасники Першого Форуму з питань міграції та протидії торгівлі людьми.

Про це повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики України.

Метою заходу є створення майданчика для аналізу питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від торгівлі людьми, за участю представників законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, громадянського суспільства й міжнародних організацій.

– Наслідком тимчасової окупації Росією частини українських територій є торгівля людьми. Через перехід на ту сторону з метою заробітку, ми маємо багато ошуканих людей, що залишаються без виплат через шахрайство зі сторони роботодавця. Найболючіше для них – вони принижені через те, що є українцями, тому ми повинні комплексно вирішувати цю проблему, – сказав заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський.

Під час форуму вирішили, що необхідно співпрацювати з регіонами, як одне ціле. 

Захід проводиться за сприяння ОБСЄ, Ради Європи, Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців, Міжнародної організації з міграції тощо.

Станом на 6 грудня 2019 року в Україні налічувалося 1 млн 428 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Найбільше переселенців з Донецької області – 848 048, з Луганської області – 515 657, з Автономної Республіки Крим і міста Севастополя – 43 171.

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *