Де у Києві шукати кращі туалетні кімнати: назвали переможців конкурсу

Щорічний Всеукраїнський конкурс на найкращу публічну туалетну кімнату «BEST WC» оголосив переможців. Це вже другий рік поспіль Музей Історії Туалету, як організатор конкурсу, нагороджує громадські заклади за найкращі туалети.

Музей Історії Туалету, який вже понад 12 років проводить науково-дослідну та культурно-просвітницьку роботу щодо розвитку туалетної культури від давніх часів до сьогодення. На думку організаторів, чисті й доступні громадські вбиральні – один із найголовніших індикаторів цивілізованого суспільства. Це показує повагу до людини, а також позитивно впливає на розвиток туризму. Саме тому культуру гігієни в громадських туалетах потрібно підтримувати на високому рівні.

Приємно, що до переліку переможців потрапило чимало столичних локацій — це міська адміністрація, парк Наталка та громадська вбиральня на Андріївському узвозі, аеропорт Київ, Київський театр оперети, Молодий театр,  Театр ляльок, Victoria Museum, Музей Становлення української нації, Artarea.

Призери конкурсу отримали сертифікат і пам’ятну емблему «Найкраща туалетна кімната «BEST WC-2019», які привертатимуть увагу відвідувачів українських закладів. Відзнака від «BEST WC» – це символ поваги до свого відвідувача, а також додаткове підвищення рейтингу закладу.

Волонтери «BEST WC» у 2019 році проінспектували більш ніж 600 закладів України, а комісія обрала 25 найкращих громадських туалетних кімнат. Критерії оцінювання були наступними: Чистота, Технологічність, Зручність, Дизайн.



На конкурсі обирали переможців у таких категоріях:

«Інклюзивний туалет»: Київський театр оперети1 (Київ), Центральный парк культуры и отдыха им. М. Горького (Харків), Парк Наталка (Київ), Аеропорт Київ — Kyiv Sikorsky Airport, Молодий театр (Київ), Київська міська державна адміністрація — КМДА (Київ), Bernardazzi restaurant (Одеса).

«Театри, кінотеатри, музеї, торговельні центри, виставкові комплекси та сфера послуг»: Київський академічний театр ляльок (Київ), Victoria Museum (Київ), Музей Становлення української нації (Київ), Artarea (Київ).

«Готелі, ресторани, кафе»: Первак ресторан (Київ), Флібустьєр ресторан таверна (Київ), Madame Josy (Київ), Bernardazzi restaurant (Одеса), Ковчег (Тернопіль), Ресторація "За двома зайцями" (Київ), Музейна ресторація "Старий Млин" (Тернопіль), Фламінго Пастерія (Тернопіль), Фламінго Піцерія (Тернопіль), Vinsanto Wine bar(Київ), Rehub Buher (Київ), Dvor 12 (Одеса), «Каламбур» САМоГОНна Ресторація (Тернопіль).

«Громадські вбиральні»: Центральный парк культуры и отдыха им. М. Горького (Харків), Парк Наталка (Київ), Громадська вбиральня на Андріївському узвозі (Київ).

«Державні установи та громадські приймальні»: Київська міська державна адміністрація — КМДА (Київ).

«Медичні заклади»: Ацмд-Медокс (Київ).



 — КМДА за оцінкою волонтерів стала призером у категоріях: «Інклюзивний туалет» та «Державні установи та громадські приймальні». Інклюзивність – це принцип, який гарантує доступ усіх категорій громадян до міських просторів і сервісів, тобто «включення» усіх містян у суспільне життя, — прокоментували в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Києва. 



Чимало привітань від відвідувачів отримав Київський театр оперети. 

— Це абсолютно заслужена нагорода! Туалетні кімнати театру оперети завжди чисті, в них приємно пахне, вони комфортні. І це свідчить про повагу до глядача! — зазначила Наталя Патрик.

— Це раніше театр починався з вішалки, а тепер саме "звідти". Дуже цікаво спостерігати реакцію глядачок що відкрили ці двері вперше .. Як правило перша реакція: Ой, я здається не туди потрапила! — написала Олена Сердюк-Слушаєнко. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *