Бойове мистецтво: кияни стали чемпіонами Європи

В Угорщині відбувся відкритий чемпіонат Європи серед усіх вікових категорій з бойових мистецтв Комбат ICO

На турнір прибуло понад 320 спортсменів з 13 країн. Національна збірна  України була найчисельнішою і змагалася майже у всіх розділах єдиноборств: бокс, К-1, лоу-кік, змішаних єдиноборствах, боротьбі.

За команду виступали 98 спортсменів та 11 тренерів з різних областей. Українці обігнали у загальному заліку господарів змагань — збірну Угорщини, здобувши перше загальнокомандне місце. Друге – за Угорщиною, третє — за Румунією.

Головним тренером збірної та представником команди на чемпіонаті був керівник асоціації ІСО у Києві, Заслужений тренер України Сергій Козенко.

Серед київських спортсменів чемпіонами Європи стали Ярослав Ткаченко, Денис Тодерюк, Максим Іваненко, Микола Паливода, Аркадій Мугир, Марія Гичко, Костянтин Климчук та Ростислав Гармаш.

Зокрема курсанти Національної академії внутрішніх справ продемонстрували високу тактичну підготовку, фізичну витривалість і волю до перемоги. Так, курсант першого курсу Максим Іваненко став чемпіоном Європи у ваговій категорії 70 кг, достроково отримавши перемогу над представником Угорщини у фінальному поєдинку, а також курсант другого курсу Аркадій Мугир став фіналістом чемпіонату серед чоловіків (вагова категорія – 75 кг), у завершальному двобої поступившись представнику України, повідомляє сайт навчального закладу.