«Bah-Bah Genesis» оновлює музичний простір столиці

З метою створювати унікальне, неповторне звучання, яке б запам'ятовувалось, гурт «Bah-Bah Genesis» шукає за рахунок експериментів з різними жанрами.

Ідея об’єднання починалась зі звичайного знайомства в університеті, яке за деякий час спільних імпровізацій, у 2021 році перетворилось на київський експериментальний гурт «Bah-Bah Genesis»

Наразі до складу гурту входять: Артем Єлісєєв (драммер), Андрій Бондаренко (бас-гітарист), Ілля Кабанов (гітарист), Ірина Андрієнко (вокалістка) та Джеміль Джелілов (саксофоніст).

Назва гурту «Bah-Bah Genesis» не обмежується певними мотивами або сенсами. Музикантам подобалась саме абревіатура «BBG», що виходила з назви. Проте сам сенс назви полягає в особистій інтерпретації її слухачами. Тобто кожен для себе вирішує, як розуміти «Bah-Bah Genesis».

З метою створювати унікальне, неповторне звучання, яке б запам’ятовувалось, музиканти шукають за рахунок експериментів з різними жанрами: джаз-рок, фанк, неосоул, ф’южн, альтернативний рок, тріп-хоп, босанова, самба, ембієнт тощо.

Ще до об’єднання, усі учасники гурту захоплювались різними жанрами. Артем Єлісєєв починав з жанрів: хіп-хоп (бумбап), фанк, Андрій Бондаренко – з металкор та хард-рок сцени, Ірина Андрієнко – з інді-поп, інді-рок, Ілля Кабанов та Джеміль Джелілов знаходили власне звучання з бібопом, традиційним джазом, ф’южном тощо. Це все в об’єднанні надало певного шарму та жанрового різноманіття, яке можна почути у синглі «Confession».

Семихвилинна композиція «Confession» розроблялась 2 роки. За цей час сингл видозмінився, до нього додались різні елементи. Над розробкою композиції брали участь близько п’яти різних саксофоністів. Зрештою, композиція поєдналась джаз-роком та склалась з двох інструментальних частин.

Оповідь композиції – це певна рефлексія героїні над своїм внутрішнім емоційним станом внаслідок розлучення. Меланхолійна лірика розкриває погляд на те, як кохання може змінити нас, руйнуючи своє внутрішнє я. На цьому важливому етапі гурт впевнений, що цей трек відгукнеться тим, хто проходив чи проходить рефлексію над відчуттям провини, пов’язаним із коханням.

«Ми планували зробити візуалайзер, тобто певний статичний відеоряд, однак вийшло дещо набагато цікавіше. Вся філософія та наші погляди закладались вже в процесі створення кліпу, під час зустрічі з нашим відеооператором, кліп-кліпмейкером – Evan McLoud. Нам потрібен був образ, який зміг би доповнити композицію, водночас, не випереджаючи музичну історію», – додають музиканти.

Для додавання м’ясистості роботи, музикантами був розроблений концепт з імітацією гри на інструментах, додаванням різних елементів: шахів, свічок та інших предметів. До візуальної картинки учасники гурту додали музику, якою надихались, серед яких: платівки британського рок-гурту King Crimson, альбоми Thundercat, Cream, The Avalanches, Radiohead, Talking Heads.

Натхненням «Bah-Bah Genesis», перш за все слугувала музика інших виконавців, зокрема Black Country New Road, Black Midi, BadBadNotGood, Radiohead та інших.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Bah-Bah Genesis (@bah_bah.genesis)

Втім, невід’ємною частиною створення нетипового, нетривіального звучання «Bah-Bah Genesis» є імпровізація. Усі репетиції гурту спрямовані саме на музичний експромт.

«Головним рушійним фактором нашої творчості завжди є синергія, наш спільний симбіоз, який випливає з безлічі жанрових осередків. Це формує нашу, варіативність, неймовірну дружбу і надзвичайно надихає до створення нових пісень», – кажуть учасники гурту.

Нині «Bah-Bah Genesis» демонструє англомовний контент, який був написаний ще 2-3 роки тому. Українськомовний матеріал планується на наступний альбом, після релізу англомовних пісень.

«Експериментувати з різними жанрами варто, адже це є одним з рушіїв розвитку сучасної музики. Тому, покликаючись на відчуття, ми інтуїтивно об’єднуємо жанри, додаючи різноманітності нашим композиціям. До того ж, вважаємо, що нашу творчість можна охарактеризувати як (РДУГ) – музика, оскільки ми не фокусуємось та не лімітуємо себе рамками певного жанру, а постійно бажаємо додати безліч музичних інтерпретацій, що в кінцевому результаті допомагає нам досягати ефекту неочікуваності та певного музичного плюралізму в наших композиціях», – говорять учасники «Bah-Bah Genesis».

Наразі матеріал гурту наживо можна почути на багатьох сольних концертах, на різних фестивалях. Зокрема, вони виступали на таких відомих івентах та концертних майданчиках як: «Леся Квартиринка», «Пожежа», «Курені», «Не.Культурні», «Repair.together» тощо.

Слідкувати за гуртом можна на платформах: YouTube Music, Spotify, Apple Music, Deezer, Instagram.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *