Супрун розповіла про баланс між роботою та сім’єю на карантині Київ

Під час карантину багатьом доводиться працювати дистанційно. І це в умовах замкненості у чотирьох стінах, за наявності хатніх справ та дітей, які вимагають до себе максимум уваги. Усе це приносить дискомфорт і стрес, якщо до цього був інший ритм життя.

Як балансувати між роботою та родиною розповіла колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у мережі Facebook.

– Створіть гнучкий, але послідовний розпорядок дня – графік для вас і своїх дітей, який включатиме час для роботи, навчання та дозвілля. Це може допомогти дітям відчувати себе більш захищеними та бути більш слухняними, – зауважує Супрун.

Для того, щоб робочий процес проходив комфортніше, тримайте кілька порад від мам маленьких дітей, котрі працюють із дому повний робочий день:

        •  Ретельно заплануйте робочий день

Важливо ретельно запланувати графік, встановивши «офісні» години. Скільки годин ви сподіваєтеся працювати у цей день? Коли ви будете проводити робочі дзвінки? Що ви робитимете, коли діти спатимуть або дивитимуться мультики?

  • Використовуйте денний сон дітей

Це, мабуть, не новина, що час денного сну дитини – на вагу золота. Адже це один із небагатьох періодів, коли можна зосередитися на чомусь іншому.

  • Розділяйте батьківські та ділові ролі

Складно відокремитися від дитячих справ, коли перед вашими очима розкидані іграшки. Спробуйте облаштувати справжню офісну зону у місці, де зазвичай працюєте.

  • Відкладайте найцікавіші заняття на час, коли вам треба попрацювати

Відкладіть кілька класних іграшок, з якими можуть грати ваші діти, організуйте перегляди фільмів чи мультиків лише на час «роботи мами».

  •  Вигадайте для дитини знак «не турбувати»

Це прийом для дітей старшого віку. Якщо ваш малюк полюбляє перебивати ваші ділові дзвінки криком «матуся», спробуйте вигадати якийсь символ, що означатиме, що вас у цей час чіпати не можна. Це може бути і червона стрічка.

  • Шукайте додаткову допомогу, якщо вона вам потрібна

Ваш партнер може бути чудовим джерелом підтримки. Не соромтеся просити його допомогти щоразу, як відчуваєте таку потребу.

– Піклуйтеся про себе та близьких та просіть про допомогу завжди, коли потребуєте. Ви здивуєтеся, скільки людей готові вас підтримати, – підсумовує Супрун.

Ми є в Telegram (стеж за збоями в міському транспорті з нами).

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *