Жестові пісні та ляльковий театр: кияни з інвалідністю зробили неможливе

Ярослава ЗОЛОТЬКО

20 листопада весь світ відзначає важливу подію – День спільних дій в інтересах дітей. У Київському палаці дітей та юнацтва відбувся концерт-конкурс виконавців виконавчого та хореографічного жанрів ХХVІІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

Начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра розповідає:

– Сьогодні проходить черговий тур фестивалю «Повіримо у себе». У День спільних дій в інтересах дітей ми думаємо, що ми можемо зробити, щоб ці діти могли відчувати себе повноцінними громадянами, щоб вони могли робити те, що можуть, – працювати, вчитися, створювати сім’ї, насолоджуватися життям, відчувати себе щасливими людьми. Завдання сьогоднішнього заходу – допомогти юній особистості розкритися та дати можливість продемонструвати свої вміння.

У фестивалі взяли участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста.

Зі сцени актори порадували глядачів і ляльковим театром, і жестовими піснями, і навіть номером на ходулях.

9-річна Варвара Друзенко з мамою Наталією на ходулях виконує номер «політ метелика». Готувались до виступу 2 роки. Незважаючи на особливості, дівчинка займається у цирковій студії.

А Віталій Гарбузюк бере участь у Фестивалі вже багато років поспіль. Виступає з жестовою піснею. Хлопець мріє стати актором, і вже навіть працює перекладачем жестової мови. За плечима у Віталія – досвід роботи перекладачем на Atlas Weekend. Хлопець розповідає, що саме творчість давала надію, коли втратив слух. І хоча після лікування слух частково повернувся, своє життя без творчості вже не уявляє.

Володимир Івлєв, керівник гуртка ляльково-театральної студії навчально-реабілітаційного центру № 6, прийшов на фестиваль підтримати своїх вихованців, які грають у виставі «Казка про зайчика».

Учасники отримають сувеніри, переможці – ще й кубки та грамоти.

Читай "Вечірку" в Telegram та Facebook. 

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *