«З молотка»: названо вартість відомого готелю

Визначено вартість готелю "Україна".

Фонд держмайна готує об’єкт до продажу

Вартість відомого в столиці готелю «Україна», що біля Майдану Незалежності, на вулиці Інститутська, оцінено у понад мільярд гривень. Наразі будівля готується до приватизації.

Про це в інтерв’ю mind.ua повідомив голова Фонду державного майна України Віталій Коваль.

«Ми вже завершили процедуру оцінки готелю – це 1,039 млрд грн без ПДВ. Готуємося наразі до аукціону, який плануємо наприкінці літа — можливо, навіть зайдемо у III квартал», — сказав Коваль.

За його словами, готель нині функціонує краще, ніж рік тому: дещо збільшилися наповнюваність і доходи. Крім того, у ньому  активно відбуваються конференції (не менше 15 заходів на місяць).

«Ми хочемо представити цей готель  як цікавий об’єкт   транснаціональним мережам. Інтерес з боку ринку є, у тому числі, з боку іноземних операторів, які вже запитують технічну інформацію по ньому. Ба більше, іноземці розглядають цей готель як перспективну «п’ятірку» (на сьогодні він має 4 зірки)», — зауважив голова ФДМУ.

Нагадаємо, Київське регіональне відділення Фонду держмайна України продало майже за 43 мільйони гривень готель «Колос», що в Оболонському районі столиці.

Як повідомлялося, у Києві після гучного скандалу та втручання правоохоронних органів повернуто у власність держави готель «Експрес», який тривалий час перебував в оренді.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *