Винна труба: комунальники попередили про раптове виникнення штучних «водоспадів»

Ремонтні бригади проводять випробування

У Києві до 16 липня триватимуть випробування теплових мереж житлових масивів Русанівка та Березняки: енергетики, зокрема, тестуватимуть тепломережу під дорожнім полотном мосту Патона, через що можливе протікання води.

Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

«Київтеплоенерго» заздалегідь попереджає, що під час планового тестування можуть виникати пошкодження і пов’язані з цим витоки або так звані «водоспади», — попередили комунальники.

Вони нагадали, що магістральні трубопроводи під мостом Потона мають діаметр 600 мм і були прокладені у далекому вже 1962 році, тому мають бути ретельно перевірені до початку опалювального сезону. Адже пошкодження, які можуть виникнути під час збільшення тиску в тепломережах, легше і безпечніше усунути в теплу пору року.

Нагадаємо, столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом систематичного прориву магістрального трубопроводу біля ТРЦ «Оушен Плаза».

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *