У Фонді держмайна назвали вимоги до нових власників готелів «Козацький» та «Україна»

Готелі не мають жодного стратегічного значення для країни, генерують збитки, тому сьогодні основне завдання —  перетворити ці пасиви в активи

Про це заявив голова Фонду державного майна України Віталій Коваль в ефірі телемарафону «Єдині новини» на ICTV. Очільник відомства розповів про приватизацію готелів «Козацький» та «Україна», що на Майдані Незалежності. 

«Важливо, аби приватний бізнес почав вміло керувати об’єктами, тільки тоді відбудеться генерація доходів і відповідно податків для держави», – наглосив Коваль.

Він назвав прості вимоги до нових власників готелів: погашення всіх боргових зобов’язань, збереження штату працівників готелів протягом шести місяців. 

Як повідомляв «Kаштан NEWS», вартість готелю «Україна» оцінено у понад мільярд   гривень. Наразі будівлю  готують  до приватизації. Аукціон заплановано на кінець літа.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *