На ремонті столичного парку вкрали половину грошей, виділених на проведення робіт

Посадовців підозрюють у розкраданні коштів під час ремонту парку "Почайна".

Посадовцям загрожують  тривалі терміни позбавлення волі

Правоохоронці викрили підрядника та інженера технагляду  в  розтраті понад півтора мільйона гривень під час ремонту парку «Почайна».

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як розповіли в правоохоронному відомстві, в 2020 році Київський центр розвитку міського середовища уклав з підрядником договір на капремонт окремих комплексів парку «Почайна» та договір на технагляд. Вартість робіт становила 3,6 млн грн.

Після підписання договору директор підрядної компанії та інженер технагляду подали недостовірні відомості про обсяги виконаних робіт, заволодівши таким чином 1,7 млн грн із місцевого бюджету.

Наразі слідство завершено, і справу передано до суду. Обом обвинуваченим загрожує покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в Києві судитимуть директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА за обвинуваченням у розтраті бюджетних коштів та службовому підробленні під час ремонту тротуару.

Також у  Києві судитимуть начальника управління Святошинської РДА за розтрату майже 700 тисяч гривень, які призначалися на ремонт укриття.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *