Рейтинг кінопрем’єр: що дивитись у кінотеатрах

Vgorode переглянув, які фільми виходять прокат цього тижня, і розсортував за їхнім рейтингом. Повний список заходів на цей тиждень дивіться у нашій афіші.

Бідні створіння

Рейтинг IMDB: 8.4/10
Мелодрама. США, Великобританія, Ірландія, 2023 р.
Режисер: Йоргос Лантімос
В ролях:
Емма Стоун
Марк Руффало
Віллем Дефо
Картина розповідає неймовірну історію про фантастичну еволюцію Белли Бакстер. Геніальний і неординарний учений Годвін Бакстер повертає молоду жінку у життя і стає її наставником. Однак, прагнучи нового досвіду, Белла тікає зі спритним і нечистим на руку адвокатом. Разом вони вирушають у бурхливу пригоду через континенти. Вільна від упереджень свого часу, героїня стає непохитною у своїй меті – боротися за рівність та свободу.

Залізний кіготь

Рейтинг IMDB: 8.1/10
Драма. США, Великобританія, 2023 р.
Режисер: Шон Дуркін
В ролях:
Зак Ефрон
Джеремі Аллен Уайт
Харріс Дікінсон
Неймовірна історія, заснована на реальних подіях, про сімейне прокляття, яке переслідувало сім’ю найбільших реслерів на шляху від стрімкого злету до повного краху.

Кіна та Юк: Пухнасті пригоди

Рейтинг IMDB: 7.3/10
Драма. Франція, Канада, Італія, 2023
Режисер: Гійом Майдачевський
В ролях:
Вірджіні Ефіра
Неймовірна історія двох лисиць, Кіни та Юка, що живуть на Півночі. Вони готуються вперше стати батьками та чекають на появу лисеня. Проте глобальне потепління змінює правила гри всім.

Іа

Рейтинг IMDB: 6.7/10
Драма. Великобританія, Італія, Польща, 2022 р.
Режисер: Єжи Сколимівський
В ролях:
Сандра Држимальська
Лоренцо Цурцоло
Матеуш Косьцюкевич
Іа – це ім’я зірки пересувного цирку, допитливого сірого віслюка з сумними очима. Незабаром після закриття цирку починається його велика подорож Європою. На своєму шляху Іа стикається з різними людьми – добрими та злими. Це і солідна графиня, і молодий італійський священик і буйна польська футбольна команда.

Втрачений серед зірок

Рейтинг IMDB: 6.5/10
Трилер. Китай, 2022 р.
Режисер: Жуй Цуй, Сян Лю
В ролях:
Ілун Чжу
Ні ні
Дженіс Мань
Дружина головного героя таємниче зникає під час поїздки на курортний острів на честь весілля. Зневірений чоловік шукає її всюди, але раптово з’являється жінка, яка стверджує, що вона і є зникла дружина. Коли за справу береться відомий адвокат, починають витікати нові страшні секрети, але для вирішення цієї загадки залишилося лише чотири дні.

На землі святих та грішників

Рейтинг IMDB: 6.1/10
Трилер. Ірландія, 2023 р.
Режисер: Роберт Лоренц
В ролях:
Ліам Нісон
Керрі Кондон
Кьяран Хайндс
У віддаленому ірландському селі постраждалий Фінбар намагається спокутувати гріхи, якими було сповнене все його життя. Проте, яку ціну він готовий заплатити? На землі святих і грішних від деяких гріхів не відкупишся.

Рольові ігри

Рейтинг IMDB: 5.4/10
Комедія. США, Франція, Німеччина, 2023
Режисер: Томас Венсент
В ролях:
Кейлі Куоко
Девід Ойєлоуо
Біл Найї
Подружня пара Емма і Дейв, які вирішують “внести перчинку” у відносини, влаштовують просту “рольову гру”: вони вдають незнайомців у барі 5-зіркового готелю і заново “знаходять один одного”. Поки що загадковий елегантний чоловік на ім’я Боб не вирішує також познайомитися з нашими героями. Всі таємниці та прикриття розкриваються, тому їхнє спільне життя перевертається з ніг на голову.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...