На ВДНГ пройде фестиваль “Книжкова країна”: що там буде

У Києві на ВДНГ з 25 по 28 квітня відбудеться фестиваль “Книжкова країна”.

Як повідомили Vgorode у прес-службі ВДНГ, фестиваль об’єднає найбільші українські видавництва, профільні компанії, авторів та літературних критиків, блогерів. Гості фестивалю зможуть відвідати велику книжкову ярмарку, поспілкуватись із письменниками, взяти участь у майстер-класах, послухати дискусії експертів та лідерів думок, побачити улюблених зірок, цікаво та корисно провести годину в освітній та ігровій зонах.

У межах “Книжкової країни” у першому павільйоні та на головній площі ВДНГ відбудеться книжковий ярмарок, де буде представлено літературу близько 100 українських видавництв: це “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА”, “Видавництво Старого Льва”, “КСД”, “Наш Формат”, “Віват”, “Ранок”, “Лабораторія” та багато інших.

Також створять Освітній простір – окрема площадка з освітньою літературою та канцтоварами. Тут пропонуватимуть підручники та посібники від видавництв “Навчальна книга – Богдан”, “Ранок”, “Підручники та посібники”, шкільні приладдя, матеріали для творчості та аксесуари для книголюбів. Крім того, в цій зоні проходитимуть майстер-класи та тренінги для дітей, батьків та вчителів.

Ще на Книжковій країні створять простір для настільних ігор, де можна буде позмагатися в гостях від українських видавців Geekach, Ігромаг , Kilogames. А для найменших гостей на спеціальній майданчику влаштують квести, тематичні ігри, а також спілкування з дитячими письменниками.

У “Книжковій країні” також буде діяти благодійний стенд, де можна буде передати книжки до Міжнародного центру підтримки жінок і дітей “Місто добра” та Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

“Книжкова країна” пройде 25–28 квітня на ВДНГ. Вхід – вільний.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...