Залужний виступає проти ідеї поділу Повітрофлотського проспекту на дві частини

Ідею поділити Повітрофлотський проспект в Києві на дві частини не отримала підтримки від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Депутат відзначив, що деякі члени Київради були готові підтримати назву “Проспект Повітряних сил” лише за умови розділення проспекту на дві частини — проспект Європейського союзу та проспект Повітряних сил, про це йдеться у відповіді на запит народного депутата Романа Лозинського, наданій “Українській правді”.

Залужний підтримує ідею перейменування Повітрофлотського на проспект Повітряних Сил, але без розділення його на дві частини.

– З метою встановлення історичної та соціальної справедливості, відзначення бойових заслуг, мужності, відваги та героїзму особового складу Повітряних сил, підтверджую незмінність своєї позиції щодо перейменування Повітрофлотського проспекту в Києві на проспект Повітряних сил без розділення проспекту на дві частини, — йдеться в повідомленні.

Протягом тижня петиція історика Олександра Алфьорова, яка висловлює підтримку неподільного проспекту Повітряних сил, майже зібрала необхідні 6 тисяч підписів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...