Закупівля дронів: Київська область скасувала договір

У листопаді цього року було оголошено, що Департамент цивільного захисту Київської обласної військової адміністрації закупить 1000 FPV дронів. Дрони мали поїхати до 72-ї бригади, яка боронить країну на східному напрямку.

Як повідомляє очільник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, Департамент скасував укладений договір за тендером.

Він зазначив, що причина полягає у тому, що постачальник не виконав свої зобов’язання. ТОВ “КОНКОРД-22”, який виграв тендер, прострочив терміни на виготовлення та постачання всієї партії дронів.

До того ж із 1000 дронів за весь час доставлено лише трохи більше ніж 70 одиниць. Технічні характеристики та комплектація не відповідає умовам договору.

– Жодної оплати за дрони постачальник не отримав і не отримає. І замовники, і постачальники несуть відповідальність. Неякісне обладнання чи взагалі його відсутність, особливо в умовах війни, – це загроза життю кожного. Тому таке недбале ставлення до виконання умов договору з боку постачальника – це безвідповідальність і цинізм, – йдеться у повідомленні.

Кравченко також додав, що Київська обласна державна адміністрація звернулася до правоохоронних органів.

Нагадаємо, пенсіонерка з Києва разом зі своєю родичкою назбирали на два дрони для військових. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...