Захисникам України, які отримали звання Героя нададуть власне житло

Захисникам України, які отримали з початку військової агресії РФ звання Героя та стали кавалерами ордена “Золота Зірка”, буде надано від держави власне житло.

Президент зазначив, що у країні починають реалізовувати важливу ініціативу за принципом: Україна захищає тих, хто захищає Україну.

– За цією ініціативою всі, хто від початку війни отримав звання Героя України, отримують власне житло. Всі, хто, боронячи державу, став кавалером ордену “Золота Зірка”. Всі без винятку, – наголосив Зеленський.

За його словами, такими нагородами було відзначено вже 360 українців із початку російського повномасштабного вторгнення.

– Держава подбає про кожного з них – і про тих, хто з нами, і про родини всіх тих, хто віддав своє життя за країну, – заявив президент.

Також глава держави подякував усім українським захисникам-Героям за мужню відсіч інтервентам.

– Я щиро дякую родинам загиблих за витримку та відвагу. Я щиро вірю, що одного дня про доблесть і подвиги кожного Героя України знатимуть усі в мирній Україні – Україні, яка перемогла. Яка переможе, – йдеться у зверненні Зеленського.

В Офісі президента повідомили, що глава держави 5 грудня вручив 12 сертифікатів на отримання квартир військовослужбовцям Сил оборони, яким було присвоєно звання Героя України, і ще 9 таких сертифікатів – родинам загиблих Героїв.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...