Заборгованість за світло: у Києві споживачів відключатимуть від електрики

У Києві буде припинено постачання електроенергії громадянам, які не внесли оплату за свої рахунки. Така можливість з’явилася після отримання урядового дозволу на відключення боржників від комунальних послуг. Повідомлення про припинення електропостачання буде надсилатися за 10 днів до відключення.

Як повідомляє гендиректор енергопостачальної компанії YASNO Сергій Коваленко, не йдеться про негайне відключення всіх споживачів, які не розрахувались за використану електроенергію. У компанії встановлені конкретні критерії, включаючи суму боргу та строк заборгованості.

Наразі понад 70 тисяч таких абонентів у Києві та Дніпропетровській області визначено для можливого відключення, їхня загальна заборгованість перевищує 600 мільйонів гривень. 

Коваленко додав, що відключення електропостачання для боржників не буде непередбаченим. Таким споживачам передбачається висилання письмового попередження за 10 днів до припинення послуг, а також отримання аналогічного повідомлення від оператора системи розподілу за 5 днів до відключення.

Щоб уникнути непорозумінь щодо оплати, генеральний директор YASNO рекомендує споживачам регулярно надавати показники лічильників та, за потреби, уточнювати їх за потреби.

Заходи впливу на боржників необхідні для отримання коштів на забезпечення стабільної роботи енергоінфраструктури та відновлення пошкоджених об’єктів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...