З даху Замку Річарда на Андріївському узвозі приберуть негарні надбудови

Власника однієї з найвідоміших архітектурних пам’яток Києва змусять прибрати елементи, що потворюють будинок.

Нагадаємо, у листопаді Vgorode писав, що над пам’ятником архітектури національного значення “Замок Річарда” почали зводити надбудову. Як повідомив радник міського голови Києва Дмитро Білоцерковець, такі роботи є незаконними.

Новини про Замок Річарда, що знаходиться за адресою вул. Андріївський узвіз, 15, прийшли від Департаменту охорони культурної спадщини КМДА, які разом із Міністерством культури та інформаційної політики України приїхали до будівлі та провели тут робочу зустріч.

Власника будівлі зобов’язали актуалізувати паспорт пам’ятки та вказати в ньому автентичні елементи та історичні нашарування. Крім того, власник повинен оновити охоронний договір і в ньому вказати всі необхідні заходи щодо реставрації пам’ятника.

Також власник повинен реставрувати контрфорси підпірної стіни внутрішнього двору та автентичні елементи інтер’єру.

Окремо обговорювалася надбудова на Замку Річарда, виконана із сучасних матеріалів, вона викликала великі обурення громадськості. Власник погодився “привести надбудову у відповідність до узгодженого паспорта обробки фасадів”. Зубці з бетонних блоків будуть демонтовані, а натомість з’являться нові – з цегли, що відповідає історичному вигляду будівлі.

Нагадаємо, у жовтні Vgorode писав, що на Хрещатику знищують історичну будівлю 1880 року споруди.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...