У Олександрівській лікарні провели рідкісну операцію із видалення з хребта уламка ракети – фото

Після вчорашнього обстрілу Києва уламок ракети потрапив жителю столиці прямо у хребет і застряг там. У найвідомішій столичній лікарні провели незвичайну операцію з порятунку людини від уламку металу, який застряг між хребцями.

Як розповів у Фейсбуці асистент кафедри хірургії Національного медуніверситету імені Богомольця Павло Бик, співробітники Олександрівської лікарні, яка знаходиться у центрі міста у Печерському районі, працювали чітко та організовано.

Для проведення операції було зібрано команду хірургів, торакальних хірургів, травматологів, анестезіологів, інтернів, співробітників діагностичних служб, у тому числі з проведення комп’ютерної томографії.

Один із поранених учора чоловіків залишився з уламком ракети у спині – метал застряг у фасетковому суглобі між хребцями L3 та L4.

Завдяки комп’ютерній томографії (КТ) та електронно-оптичному перетворювачу уламок було чітко локалізовано. Це дозволило провести точкову операцію з видалення шматка металу.

Пацієнт після операції стабільний, він погодився на публікацію матеріалів.

Нагадаємо, вчора, 2 січня, сили ППО в Україні успішно відбили наймасштабнішу у світі комбіновану ракетну атаку із застосуванням гіперзвукової зброї.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...