У Львівській міськраді відреагували на скандал із блогеркою, яка проїхалась по пішохідній площі Ринок

Керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило відреагував на скандал, який виник у Львові після того, як київська блогерка Анна Краснова на Mercedes без перепустки проїхалася площею Ринок під російські пісні.

«Жодної перепустки водійка не мала. Принаймні від міста. Вона порушила правила дорожнього руху. За що, сподіваюсь, буде належно покарана. Всі відеофакти із зафіксованими номерними знаками уже передаємо в поліцію», – повідомив керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

Він додав, що міськрада вирішуватиме, що робити з парковою ресторану Fashion, аби уникнути таких порушень у майбутньому. Зокрема він пропонує закрити виїзд у цьому напрямку.

Нагадаємо, що 9 листопада блогерка Анна Краснова опублікувала в сторіс на сторінці в Instagram відео, на якому вона за кермом автомобіля Mercedes їде площею Ринок у Львові, яка є пішохідною і проїзд площею дозволений лише за наявності відповідної перепустки. З відео видно, що вона заїхала на площу з вулиці Беринди, а виїхала – через Руську. Відео супроводжувалось російськомовною піснею співачки родом з України Anna Asti, яка після повномасштабного вторгнення виїхала до Росії та ігнорує війну. Відео блогерка глузливо підписала «шо тут по пропускам». 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...