У Києві з наближенням морозів планується збільшити температуру у житлових будинках киян

У зв’язку з передбачуваним суттєвим похолоданням, комунальне підприємство “Київтеплоенерго” вводить посилений режим роботи для своїх працівників. Крім того, планується збільшити подачу тепла в житлові приміщення киян.

Як повідомляють у “Київтеплоенерго”, згідно з прогнозами синоптиків, починаючи з 6 січня, у Києві передбачається погіршення погодних умов, і температура опуститься до 13-18 градусів морозу на початку наступного тижня.

У зв’язку з цим, “Київтеплоенерго” активує посилений режим роботи для 38 аварійних бригад, працівників теплоелектроцентралей, котелень і диспетчерів з метою швидкого реагування на можливі аварійні ситуації.

Для ефективного відновлення теплових мереж була підготовлена спеціалізована техніка. Також проведено додаткову перевірку обладнання теплових джерел у місті, яке у морозну погоду буде працювати при підвищених навантаженнях.

У “Київтеплоенерго” також повідомили, що, згідно з розробленими графіками, у квартирах киян поступово збільшуватимуть температуру теплоносія, що подається від київських ТЕЦ і котелень.

Нагадаємо, Рада оборони Києва доручила підготувати систему опалення до надзвичайної ситуації. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...