У Києві вночі стався конфлікт поліцейського з прикордонником

Поліцейський після конфлікту затримав на вулиці Києва прикордонника, після чого з’явився відеозапис побиття.

Усі події відбулися 3 листопада вночі, під час комендантської години. Патруль поліції помітив на вулиці чоловіка, після чого підійшли до нього, щоб перевірити документи. Після прохання пред’явити документи та пояснити, що людина робить на вулиці, коли без спецперепустки перебувати поза приміщенням заборонено, сталися непередбачувані події.

 Людина в камуфляжі і напідпитку відразу стала спілкуватися в агресивній манері і штовхати поліцейського. Після цього поліцейські вирішили забрати цього чоловіка до відділення, щоб перевірити, хто він такий, повідомляють у “Дзеркалі тижня”.

Людина у військовій формі не звертала уваги на прохання пройти в поліцію і продовжувала спілкуватися в конфліктній манері. Вже потім стало відомо, що він є прикордонником.

Далі в мережі з’явилися відео, на одному з яких чоловік у камуфляжі зухвало спілкується з поліцейським, а вже на другому співробітник поліції в дільниці побиває людину у військовій формі.

Через конфлікт співробітників різних відомств тепер буде перевірка в Міністерстві внутрішніх справ та Держприкордонслужбі. Про те, що обидві сторони зацікавлені в об’єктивному розслідуванні, заявили речник Держприкордонслужби Андрій Демченко та представник Міністерства внутрішніх справ Маріанна Рева.

Нагадаємо, на Київщині в червні побили працівника військкомату, який розносив повістки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...