У Києві від ракетної атаки РФ пошкоджено гуртожиток “Укрзалізниці”

Пошкодження внаслідок ракетної атаки охопили кілька районів Києва. Вибухова хвиля призвела до ушкодження гуртожитку “Укрзалізниці”, а в іншому місці нерозірвана ракета впала біля зупинки.

В Солом’янському районі ушкоджена територія стадіону та приватних автівок. Поруч розташований гуртожиток “Укрзалізниці”, де проживали понад 100 осіб, включаючи працівників, родини та студентів. Наразі всіх евакуювали й з речами відпустили додому, про це повідомляє Суспільне.

– В сховищі врятувались понад 60 дітей, але поранені все одно є. Двох дітей забрала швидка. Постраждали ті, хто не встиг дійти до укриття, — розповідає Віктор, який тут працює.

Ще одна працівниця мала прибути на роботу в гуртожиток о восьмій годині, проте перечікувала тривогу в підземному переході неподалік.

– Якраз сиділа в підземці, а потім як грохнуло. Кругом вибиті вікна, — каже жінка.

Також протягом близько 20 років тут орендує приміщення Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти в Київській області. За словами робітників, ремонт та технічне обладнання постраждали від вибухової хвилі.
 
На вулиці Івана Дзюби у Святошинському районі, поруч із зупинкою впала ракета. Поліція перекрила рух транспорту, щоб фахівці із роботи з вибуховими речовинами могли вилучити нерозірвану бойову частину. Мешканці п’ятиповерхового будинку поруч були евакуйовані.

Нагадаємо, 23 січня на Київську область летіли російькі ракети. Відомостей про враження критичної або житлової інфраструктури не зафіксовано. Проте, відомо про постраждалих. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...