У Києві сталася пожежа в торгово-розважальному центрі

У суботу, 13 січня, в торгово-розважальному центрі “Cosmo Multimall” на території Солом’янського району Києва сталася пожежа. Приблизно 200 відвідувачів та персонал були евакуйовані з будівлі. Пожежу успішно ліквідували. Кілька осіб звернулися за медичною допомогою.

Як повідомив міський голова Віталій Кличко, пожежа виникла в дитячій кімнаті чотириповерхового торгово-розважального центру, розташованого на четвертому поверсі. На місце події негайно виїхали екстрені служби.

Пізніше Кличко повідомив, що приблизно о 17:50 пожежу в столичному торгово-розважальному центрі ліквідували. Спочатку було повідомлено, що внаслідок пожежі одна жінка отруїлася продуктами горіння.

Згодом міський голова додав, що троє постраждалих від пожежі звернулися до медиків: жінка та чоловік, які працюють в центрі, а також 8-річна дівчинка, що була в торговельному центрі. Всі троє мали скарги на отруєння продуктами горіння. Медична допомога була надана їм на місці.

Нагадаємо, 12 січня, вранці рятувальники отримали повідомлення про виникнення пожежі в багатоповерховому будинку на вулиці Мілютенка. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...