У Києві продовжили ремонт Кільцевої дороги: причини

Капітальний ремонт дороги на ділянці кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до повороту в місто Вишневе продовжується. Термін ремонтних робіт продовжили до кінця грудня.

Як повідомляє КП “Київавтодор”, на термін ремонтних робіт діятимуть обмеження транспортного руху.

В компанії пояснили, що завершити ремонтні роботи не вдалось вчасно через погіршення погодних умов. Крім того, через страйк перевізників на кордоні з Польщею призвело до затримки постачання сировини для виготовлення асфальтобетону.

Рух транспорту обмежений на двох смугах ділянки Кільцевої дороги в кожному напрямку. Також закритий лівий поворот із Кільцевої дороги на вулицю Миколи Трублаїні та з вулиці Миколи Трублаїні на Кільцеву дорогу (у бік Одеської площі).

Планується відновити проїзд наприкінці 2023 року. Також у “Київавтодор” розказали, що на трасі встановлюють нову систему дощової каналізації. Уздовж усієї ділянки прокладають мережу зовнішнього освітлення із сучасними енергоощадними LED-світильниками.

Паралельно тривають роботи із влаштування щебеневої основи для подальшого асфальтування ділянки в три шари, що забезпечить зносостійкість і продовжить термін експлуатації покриття.

У “Київавтодор” зазначили, що оновлення Кільцевої дороги дозволить комплексно з’єднати три ділянки відремонтованої дороги та забезпечить безперебійний рух транзитного транспорту в об’їзд столиці.

Нагадаємо, у Києві запустили новий автобус № 111. Він буде рухатись через Подільсько-Воскресенський міст між станціями метро “Площа Українських Героїв” та “Лівобережна”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...