У Києві правоохоронці затримали трьох організаторів схеми, які виготовляли фальшиві діагнози для ухилянтів

Поліція затримала двох мешканців Броварів та одну жительку Києва за підозрою у допомозі у виїзді військовозобов’язаних за кордон. Зазначається, що вони виготовляли медичні довідки для ухилянтів, в яких вказували медичні діагнози, що мають виглядати як причина непридатності до військової служби.

Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, двоє мешканців Броварів та жителька столиці організували виробництво тимчасових свідоцтв про непридатність до військової служби для чоловіків. 

Чоловіки активно шукали “клієнтів”, підтримуючи співпрацю з 72-річною медсестрою з однієї з київських лікарень. Ця медсестра допомагала отримати медичні довідки із вигаданими діагнозами, що слугували підставою для військовозобов’язаних отримати дозвіл на виїзд за кордон. “Послуга” коштувала ухилянтам від 5 до 8 тисяч доларів.

Їм загрожує до 9 років ув’язнення. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

У результаті розслідування правоохоронці здійснили ряд обшуків на місцях проживання підозрюваних, а також у медичних установах Києва та Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Київської області. Також проводиться перевірка причетності інших громадян до протиправної діяльності.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...