У Києві помер волонтер із Польщі, який був поранений під Костянтинівкою

Волонтер із Польщі Марек, який з осені 2022 року займався доставкою в Україну гуманітарної допомоги, помер в одній із київських лікарень.

Повідомляється, що Марека було поранено 16 березня під час російської атаки на Костянтинівку та Часів Яр, що на Донеччині.

За життя волонтера боролися медики, проте, на жаль, поранення виявилися дуже серйозними, і Марек помер у столичній лікарні.

Інформація про це з’явилася на сторінці польської некомерційної організації Inicjatywa Nehemiasz у Фейсбук.

Марек почав доставляти гуманітарну допомогу в Україну з осені 2022 року. Він встиг побувати в Ірпені та Фастові, а також у Запорізькій та Донецькій областях.

Волонтер дуже серйозно ставився до гуманітарних поїздок: брав участь у їхній підготовці, постійно контактував з українською стороною та приймав у таких поїздках активну участь.

Також повідомляється, що Марек пройшов спеціальний курс підготовки від Американського фонду для добровольців, які виїжджають до прифронтових регіонів. Він умів надавати кваліфіковану медичну допомогу та був добре підготовлений.

Волонтер отримав тяжкі поранення 16 березня під час обстрілу військовими РФ території Костянтинівки та Часового Яру, що на Донеччині. Під час обстрілу постраждав Марек та ще один волонтер, а також четверо мирних жителів.

– Незважаючи на миттєву евакуацію та професіоналізм українських медиків, які багато годин боролися за його життя, Марек помер у київській клініці, – повідомляється у Фейсбук.

Варто зазначити, що під постом про загибель Марека українці дякують Польщі та всім її жителям за надання всебічної допомоги нашій країні та також оплакують волонтера з позивним “Ведмедик”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...