У Києві почали ремонтувати крематорій після критики військових: відео

У Києві розпочали ремонт в крематорії. Також наступного року планується реставрація.

Як повідомляє КМДА, ремонт розпочали в залах для прощання.

На ремонт крематорію вплинула критика з боку військових, які виклали у соціальні мережі відео, де поскаржились на жахливі умови у будівлі. За словами військових, бруківка біля крематорію у жахливому стані – частини з неї немає, а деякі замінюють великими брилами.

Також нерідко військові приїжджають попрощатися зі своїми побратимами на милицях або в інвалідних візках, а проїхати такою бруківкою просто неможливо. А в самому приміщенні – розбиті вікна, холодно й протікає дах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Патронатна служба AзовуБлагодійний фонд (@azovsangels)

Зараз у прощальних залах виконують поточний ремонт, щоб покращити їх зовнішній вигляд. Адміністрація зазначає, що планується привести до ладу обидві зали. Термін ремонтних робіт – 2 тижні.

Як заявляє державна адміністрація, бюджетних кошт не залучають для ремонту крематорія. Нагадаємо, що ремонт будівель планувався ще в 2021 році. Однак через охоронний статус об’єкту культурної спадщини, спочатку необхідно провести наукові дослідження. 

Наразі активно триває підготовка до реставрації, роботи розпочнуться наступного року.

Нагадаємо, ми вже писали, що бюджету Києва через ремонт крематорію було завдано збитків у розмірі 705 тисяч гривень, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...