У Києві на Оболоні відкрили рух новою ділянкою Великої кільцевої дороги

Сьогодні, 5 грудня, відкрили проїзд для транспорту на третій Великій кільцевій дорозі. Там завершилось будівництво від вулиці Богатирської до Оболонського проспекту.

Як повідомляє міський голова Віталій Кличко, затори на вулиці Богатирській зменшаться.

За словами Кличко, протяжність ділянки траси сягає 1 кілометру 100 метрів, сукупна довжина трьох нових ділянок — 3 кілометри. 

Також він нагадав, що будівельні роботи на Великій кільцевій дорозі почалися у 2016 році. Траса слугуватиме об’їзним шляхом на півночі столиці.

Місто будує під’їзну дорогу до майбутнього тунелю під Дніпром, який з’єднає лівий та правий береги Києва і виходитиме на Троєщину. Будівництво тунелю — проєкт Держагентства відновлення та розвитку інфраструктури. Його мета зменшити трафік у місті та навантаження на мости шляхом перенаправлення транзитного транспорту в обхід столиці.

Міський голова додав, що введення в експлуатацію об’їзних маршрутів позитивно вплине на екологію в місті, завдяки зменшенню обсягу вихлопних газів.

Нагадаємо, капітальний ремонт дороги на ділянці кільцевої дороги від Жулянського шляхопроводу до повороту в місто Вишневе продовжується. Термін ремонтних робіт продовжили до кінця грудня.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...