У яких кольорах зустрічати новий рік 2024

З приходом Нового року Дракона 2024, люди починають планувати свої святкові образи, враховуючи важливий аспект – вибір кольорів. Згідно з традиціями китайського календаря, кожному знаку Зодіаку властиві власні щасливі та нещасливі кольори.

Редакція Vgorode підібрала добірку кольорів в яких можна зустрічати Новий рік.

Щасливі кольори для Дракона:

Зелений:

Зелений колір символізує природу, ріст та відновлення. Він асоціюється з гармонією та процвітанням. Оберіть відтінки зеленого для привабливого та позитивного образу.

Жовтий:

Жовтий колір асоціюється з сонцем і весняними квітами. Він приносить радість та оптимізм, відображаючи світле майбутнє. Вибір жовтих відтінків допоможе створити енергійний образ.

Фіолетовий:

Фіолетовий – ще один відтінок, який вибореться уподобання китайського Дракона. Цей яскравий і щасливий колір повністю відповідає смакам представника китайського знаку. З езотеричної точки зору, фіолетовий колір у вбранні символізує духовну енергію і зцілення душевних ран.

Червоний:

Одяг у червоному кольорі на Новий рік корисно вибрати тим, хто прагне зустріти у 2024 році своє кохання або зміцнити відносини. Червоний колір притягне до вашого життя справжню любов і вогкі почуття.

Нещасливі кольори для Дракона:

Не рекомендується обирати на святкування Нового року вбрання в стримані бежеві, рожеві або бліді тони. Китайський Дракон не схвалить тих, хто обирає скромний і непомітний стиль.

Чорний:

Чорний колір асоціюється зі смутком та важкістю. Уникайте чорного, оскільки він може призвести до негативних емоцій.

Сірий:

Сірий колір вважається нудним та неприємним. Віддаючи перевагу яскравим та насиченим відтінкам, ви створите святковий та веселий образ.

Враховуючи ці поради, обирайте свої кольори з розсудом, щоб зустріти Новий рік Дракона 2024 в гармонії та благополуччі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...