У Бучі в котеджному містечку зливали нечистоти в яр

Мешканці одного з котеджних містечок у Бучі самовільно вивели каналізаційні стоки в найближчий яр. За порушення екологічних норм і забруднення навколишнього середовища правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Як повідомили у Бучанській міській раді, проведення огляду території розпочалося після подання мешканцями громади скарги до міської ради щодо забруднення екосистеми стічними водами.

У здійсненні інспекційної перевірки брали участь представники служби благоустрою, поліції, еколог та представник комунального підприємства “Бучасервіс”.

Виявилося, що каналізаційні труби різного діаметра виведені в яр із котеджного містечка “Парк Резиденс”. На облаштування такої системи водовідведення у представників котеджного містечка не було жодних дозвільних документів.

Після поліпшення погодних умов співробітники КП “Бучасервіс” планують перекрити труби та вирішити проблему порушення екологічних норм. Поліцейські та еколог провели заміри забрудненої території і взяли проби ґрунту для лабораторних досліджень. За фактом завдання шкоди навколишньому середовищу розпочали кримінальне провадження.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...