Втретє за рік нетверезий і без прав. У Києві водій на Audi врізався в дерево (фото)

Втретє за рік нетверезий і без прав. У Києві водій на Audi врізався в дерево (фото)

Внаслідок пригоди ніхто не зазнав ушкоджень

У Святошинському районі столиці водій напідпитку за кермом Audi спричинив аварію, врізавшись спершу в інший автомобіль, а потім у дерево. Як виявилося, порушник втретє протягом року був спійманий за керування у нетверезому стані. Про це звітує патрульна поліція Києва, передає «Главком».

Дорожня пригода сталася нещодавно у Святошинському районі. Водій Audi втратив контроль над автомобілем, в’їхав у Ford, після чого його транспортний засіб відкинуло на дерево. На щастя, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

Ford, пошкоджений нетверезим водієм Ford, пошкоджений нетверезим водієм фото: патрульна поліція Києва Чоловік, який здійснив аварію, вже притягався до відповідальності за нетверезу їзду та позбавлений судом права керування Чоловік, який скоїв ДТП, раніше вже притягався до відповідальності за нетверезу їзду та позбавлений судом права керування фото: патрульна поліція Києва

Під час розмови з винуватцем аварії інспектори зафіксували у нього очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. Пристрій “Драгер” показав результат 1,79 проміле, що майже в дев’ять разів перевищує дозволений ліміт. Патрульні також встановили, що чоловіка вже було позбавлено судом права керування транспортними засобами за подібні правопорушення.

Прилад Драгер зафіксував 1,79 проміле алкоголю в крові водія Прилад Драгер зафіксував 1,79 проміле алкоголю в крові водія фото: патрульна поліція Києва

Стосовно водія було складено низку адміністративних матеріалів: за порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП, за керування особою, яка позбавлена такого права, та за повторне (втретє за рік) керування у стані сп’яніння.

На місце події інспектори викликали слідчих, які розпочали кримінальне провадження щодо дій водія згідно зі статтею 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, на Обухівщині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення легкового автомобіля з вантажівкою загинув 57-річний чоловік. Аварія трапилася нещодавно на автодорозі Київ-Знам’янка, неподалік міста Кагарлик. За попередніми даними правоохоронців, 57-річний водій автомобіля Citroen C-Elysee під час руху виїхав на зустрічну смугу, де сталося лобове зіткнення з вантажівкою DAF.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *