Військові навчання у Києві: що відомо

У Києві розпочались військові навчання за участі підрозділів Збройних сил, Національної та Патрульної поліції. Вони триватимуть з 25 по 28 грудня. 

Як повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко, навчання підвищать рівень боєздатності та взаємодії всіх структур, залучених до оборони міста.

Навчання проходитимуть у різних районах Києва. Вони передбачають встановлення тимчасових блокпостів та інженерних загороджень, встановлення обмежувальних знаків.

Силовики проводитимуть пошукові та контрдиверсійні заходи, перевірятимуть транспорт та документи. У КМВА пояснили, що навчання покликанні посилити взаємодію правоохоронних органів для захисту мирного населення у разі загострення безпекової ситуації.

Попко додав, що тренування треба проводити системно, аби за результатами виявити недоліки та виправити помилки. Навчання допоможе краще підготуватися до виконання важливого завдання – захисту Києва.

Нагадаємо, Кабмін вніс до Верховної Ради законопроєкт, у якому йдеться про зміну призовного віку та удосконалення інших питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...